VBoekbestellingen gratis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour in ruim 80 boekhandels

Het lied van de waterval
ISBN
9789032514846
Uitgever
De Fontein Romans & Spanning
Druk vanaf
1e
Verschenen
21-10-2015
Taal
Nederlands
Bladzijden
397 pp.
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Het lied van de waterval ebook: EPUB met watermerk

Voor fans van Sarah Lark en Leila Meacham is Het lied van de waterval, het derde deel in Sofia Casparis serie die begon met In het land van de koraalboom en De baai van de flamingos, een absolute must read! In dit derde boek van deze familiesaga die zich afspeelt in het Argentinië van de negentiende eeuw, vieren Clarissa en Javier hun huwelijksdag met een uitstapje naar de watervallen van Iguazú. De dag eindigt echter in een nachtmerrie: Clarissa verliest haar echtgenoot, zijn familie, hun thuis en haar tot nu toe zorgeloze leven. Op datzelfde moment is arts Robert Metzler op een jungle-expeditie en vindt aan een rivieroever het bewusteloze lichaam van Clarissa. Als ze bijkomt, kan ze zich niets herinneren van wat er is gebeurd
€4,99
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 4,99
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
pro-mbookslibr1 : blz