VBoekbestellingen gratis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour in ruim 80 boekhandels

Stalker
ISBN
9780008220891
Uitgever
Harper Collins UK
Druk vanaf
1e
Verschenen
26-05-2017
Taal
Engels
Bladzijden
528 pp.
Bindwijze
Paperback Paperback
Genre
Thrillers & misdaad
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Stalker

The groundbreaking fifth thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.

CLOSE THE CURTAINS
A film arrives at Stockholm's National Crime Investigation Department showing a woman in her own home, plainly unaware she is being watched. The police don't take it seriously ... until she is found murdered.

LOCK THE DOOR
When the next video arrives, Detective Margot Silverman frantically attempts to identify the victim. But it's already too late. Because at the time the video was sent, the killer was already inside their house...

BEFORE IT'S TOO LATE
Soon Stockholm is in the grip of terror. Who will the Stalker target next?
€10,95
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 10,95
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
Levertijd:
Op werkdagen voor 23:00 besteld, volgende dag thuisbezorgd
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is. Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.

Loading...

.
Waarom Blz.
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : blz